Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Misja

Our mission

Bellamy to marka z pasją.

Powstała z potrzeby serca i ducha rodzinnej tradycji. Mamy coś z dziecka. Fantazję, wyobraźnię i nieustanną chęć odkrywania rzeczy nowych i pięknych.

Tworzymy mebelki dla najmłodszych. Zaprojektowane z intuicją i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ich design i funkcjonalność są sumą kompetencji projektantów, wiedzy specjalistów i nieocenionego doświadczenia rodziców.

Zespół

The team

Nasz zespół to ludzie pełni energii, kreatywnych pomysłów i fachowej wiedzy. Potrafimy łączyć pracę z przyjemnością. Tworzyć przestrzeń wzajemnej inspiracji, balansu, zaufania i przyjaźni.

projektowanie-obrazek

Biznes i współpraca

Businness and collaboration

Cenimy relacje. Te, które budują nasz zespół i te, dzięki którym możemy twórczo rozwijać swój biznes. Stawiamy na partnerstwo, zaangażowanie i uczciwość.

Odpowiedzialność

Responsibility

Dbałość o jakość produktu łączymy z dbałością o bezpieczeństwo, środowisko i ekologię. Troszczy- my się o odpowiedni dobór naturalnych materia- łów. Projektujemy meble rosnące wraz z dziećmi, które ewoluują wraz z wiekiem naszych pociech i ograniczają ilość wyrzucanych odpadów.

odpowiedzialnosc-obrazek
Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 105 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-15
Wszystko sprawnie i w porządku. Czysta przyjemność.
2023-12-26
Jestem bardzo zadowolona z mebli kolekcji Ines Grey, początkowo kupiłam synkowi łóżeczko niemowlęce w zestawie z komodą i regałem. Obecnie wymieniłam łóżeczko na większe. Bardzo dobra jakość mebli i do tego nadają wyjątkowego klimatu pokoju.
pixelpixelpixel